Polityka prywatności

Charakter tej strony jest czysto informacyjny. Nie posiadamy na niej formularzy, nie zbieramy i nie analizujemy ciasteczek, ani nie logujemy zapytań HTTP. Nie śledzimy Cię. Jesteś tu całkowicie bezpieczny.

Będzie nam miło jeżeli skorzystasz z maila kontaktowego i wyślesz zapytanie do Kancelarii. Pamiętaj jednak, że zinterpretujemy to wówczas jako wyraźne działanie potwierdzające, będące w ujęciu RODO przejawem wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Bez obaw, będą one przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Twoje dane osobowe nie będą profilowane, ani nie zostaną przesłane do państw trzecich. Zostaną u nas, dopóki nie cofniesz swojej zgody. Wystarczy, że wyślesz do nas maila ponownie – to bardzo proste.

Do Twoich danych osobowych będą mieli dostęp wyłącznie pracownicy i współpracownicy naszej kancelarii. Ty jednak masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli uznasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem możesz wnieść skargę do organu kontroli, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mamy jednak nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, bo musisz wiedzieć, że o dane naszych klientów zarówno obecnych jak i przyszłych dbamy tak jak o swoje własne, stosując najwyższe standardy bezpieczeństwa zarówno proceduralne, organizacyjne, jak i techniczne.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Notarialna Katarzyna Duduś Notariusz z siedzibą we Wrocławiu (53-671) przy ul. Legnickiej 17/74, z którym kontakt możliwy jest na drodze komunikacji elektronicznej na adres: e-mail: kancelaria@katarzynadudus.pl